Akademia Siatkówki

OPIEKUN:
                      Pani Gabriela Marciniak.

Mrugnięcie    Uśmiech    Śmiech     Uśmiech     Mrugnięcie

Od roku 2015/2016 w naszej szkole działa Akademia Siatkówki pod patronatem PGE Skry Bełchatów.

Zajęcia odbywają się dwa razy w tygodniu po 2 godziny.

W ramach spotkań uczniowie mają możliwość doskonalenia swoich umiejętności przydatnych  w dążeniu do ,,bycia siatkarzem,,.

Przez pierwsze dwa lata na zajęcia uczęszczali uczniowie z klas IV-VI. Od tego roku utworzona została druga grupa dla uczniów z klasy VII oraz z klas gimnazjalnych.

Dzięki współpracy z PGE SKRĄ Bełchatów uczniowie mieli możliwość wyjazdu na mecze SKRY, nie ponosząc kosztów za wstęp ponieważ wszystkie bilety były sponsorowane przez Klub PGE Skra Bełchatów.

We wrześniu 2016 roku na zajęciach  Akademii Siatkówki gościliśmy  Pana Radosława Kolanka, który bacznie obserwował pracę drużyny.

Mrugnięcie    Uśmiech    Śmiech     Uśmiech     Mrugnięcie