Konkursy tematyczne i interdyscyplinarne
Link do konkursów tematycznych i interdyscyplinarnych w roku szkolnym 2019/2020
—♦— KONKURSY POZASZKOLNE w r. szk. 2020/2021—♦—
- W roku szkolnym 2020/2021 na terenie województwa łódzkiego przeprowadzone zostaną konkursy przedmiotowe dla uczniów szkół podstawowych klas IV – VIII z następujących przedmiotów: język polski, język angielski, język niemiecki, historia, matematyka, fizyka, chemia, biologia, geografia;
link >> TERMINARZ WOJEWÓDZKICH KONKURSÓW PRZEDMIOTOWYCH 2020/2021
Ponadto informujemy, że na stronie Kuratorium Łódzkiego pod adresem http://www.kuratorium.lodz.pl/konkurs/regulaminy-zakresy-wymagan/ znajdują się regulaminy oraz zakres wymagań konkursów przedmiotowych kuratoryjnych.
W związku z zawieszeniem działalności stacjonarnej szkół podstawowych dla klas IV - VIII oraz trudną sytuacją epidemiczną informujemy o wstrzymaniu do odwołania realizacji Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Nowy terminarz Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych w roku szkolnym 2020/2021 zostanie przedstawiony w najbliższym czasie.
- Alfik humanstyczny;
- Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia;
- Konkursy informatyczne: polska edycja międzynarodowego konkursu programistycznego Pix Programming Challenge, polska edycja międzynarodowego konkursu informatycznego Bóbr;
- Konkurs międzyszkolny pt. „Globetrotter”.
—♦— KONKURSY ORGANIZOWANE PRZEZ SZKOŁĘ w r. szk. 2020/2021 —♦—
Konkursy zaplanowane na rok szk 2020/2021 i ujęte w kalendarium wydarzeń (link do zakładki)
Nowa organizacja konkursów przedmiotowych
w oddziałach IV- VIII szkoły podstawowej w roku szkolnym 2020/2021
konkurs |
termin |
Miejsce |
Osoby pilnujące uczniów |
Komisja szkolna |
Język polski |
01.12.2020 (wtorek) |
Biblioteka budynek nr 2
|
A. Suszczyk J. Całus |
Przewodniczący- Ewa Bartoń Członkowie: Joanna Małolepsza- Bugajczyk |
Chemia
|
03.12.2020 (czwartek) godz.9.00-10.00 (60min) |
Biblioteka budynek nr 2
|
A. Studniarek, E. Kowalczyk |
Przewodniczący Anna Skóra Członkowie: Alicja Wyrfel- Grzegorczyk |
Matematyka |
11.12.2020 (piątek) godz.9.00-10.00 (60 min) |
Biblioteka budynek nr 2
|
A. Suszczyk J. Całus |
Przewodniczący- Katarzyna Gładkowska, Członkowie: Anna Jurczyk |
Język angielski |
14.12.2020 (poniedziałek) godz.9.00-10.00 (60min) |
Biblioteka budynek nr 2
|
A. Suszczyk A. Studniarek,
|
Przewodniczący- Jolanta Warcicka Członkowie: |
Język niemiecki (3ucz) |
16.12.2020 (środa) godz. 9.00- 10.00 |
Biblioteka budynek nr 2
|
A.Suszczyk, A. Studniarek,
|
Przewodniczący- Dorota Walas- Bugajska Członkowie: Marzena Orszulak |