Podsumowanie akcji SKW „BABECZKI DLA MAI”

— Szkolny Klub Wolontariusza dziękuje wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie kawiarenki pod hasłem „BABECZKI DLA MAI”!!! Dzięki Wam zebraliśmy imponującą kwotę 803,23 zł!  Pieniążki zostaną w całości przelane na konto Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą” – dla Mai Smużyńskiej.

Serdecznie dziękujemy UCZNIOM i ich RODZICOM za pyszne wypieki, wsparcie i pozytywne reakcje na inicjatywy naszego Klubu!!!

Oto lista osób szczególnie zaangażowanych w organizację niniejszej akcji: Kasia Jadowska, Paweł Pluta, Kasia Dudek, Konrad Skiba, Ola Kowalczyk, Oliwia Ścisłowska, Maja Piasecka, Oliwia Piasecka, Ewelina Majewska, Roksana Dzwonkowska, Kasia Ordanik, Kinga Pikiel, Marta Strzelczyk, Julia Zięba, Kuba Fałda, Patrycja Sokolińska, Julia Borowik, Maja Janus, Paulina Kozłowska, Patrycja Bartoń, Natalia Sikorska, Patrycja Pabiasz.

DZIĘKUJEMY  WOLONTARIUSZE!!!!