KONKURS UNICEF - CARLA – LALECZKA KONKURSOWA NASZEJ SZKOŁY

— ZAGŁOSUJ  NA  CHARYTATYWNĄ  LALECZKĘ  UNICEF  !!!!!!  Za nami I etap konkursu Unicef na najbardziej oryginalną laleczkę. Zdjęcie naszej laleczki zostało umieszczone w  specjalnej aplikacji konkursowej UNICEF.  Etap II to głosowanie, które rozpocznie się 11.03.2019 r. od godz. 11.00, a zakończy 15.03.2019 r., do godz.11.00 !!!  W czasie trwania konkursu użytkownicy Facebooka muszą się zalogować na swoje konto i wejść w specjalną aplikację konkursową UNICEF, odszukać naszą szkołę (wpisując nazwę szkoły lub miejscowość Kobiele Wielkie) i oddać swój głos  po powiększeniu zdjęcia laleczki.

Nagrodą w konkursie jest koncert Ambasadora Dobrej Woli UNICEF – Majki Jeżowskiej w zwycięskiej szkole !!!

ODDAJ SWÓJ GŁOS NA CARLĘ !!!!

ZAPROŚ DO GŁOSOWANIA RODZICÓW I ZNAJOMYCH !!!