Finał projektu UNICEF „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”!!!

— W dniu 07.02.2019 r, po trwającej niemal 5 miesięcy akcji, odbył się w naszej szkole finał projektu UNICEF "WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA". Wolontariusze oddali uszyte przez siebie charytatywne laleczki do „zaopiekowania” tym, którzy zechcieli wesprzeć naszą akcję i ofiarować darowiznę na rzecz dzieci z krajów rozwijających się.  Pamiętajmy, że już darowizna w wysokości 10 zł pozwala na uratowanie życia JEDNEGO DZIECKA w krajach rozwijających się i zaszczepienie go przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego (tężec, polio, gruźlica,odra). Udało się nam zebrać kwotę 1150 zł!!!  Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w naszą akcję!!!

DZIĘKUJEMY, ŻE MOGLIŚMY LICZYĆ NA CIEBIE!