Zaproszenie na finał projektu UNICEF „WSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”

— ZAPRASZAMY GORĄCO Uczniów, Rodziców, Dziadków, Nauczycieli na finał projektu UNICEFWSZYSTKIE KOLORY ŚWIATA”, który odbędzie się w dniu 07.02.2019 r., od godz. 9.00 w nasze szkole (korytarz górny budynku nr 2 - gimnazjum). Wolontariusze oddadzą uszyte przez siebie charytatywne laleczki do „zaopiekowania” tym, którzy zechcą wesprzeć naszą akcję i ofiarować darowiznę na rzecz dzieci z krajów rozwijających się.  Już darowizna w wysokości co najmniej 10 zł pozwala na uratowanie życia JEDNEGO DZIECKA w krajach rozwijających się i zaszczepienie go przeciw najpoważniejszym chorobom wieku dziecięcego: tężec, polio, gruźlica, odra. Serdecznie zachęcamy do włączenia się w naszą akcję!!!

LICZYMY  TERAZ  NA  CIEBIE!