Podsumowanie przez SU akcji "Góra Grosza"

Zakończyliśmy XIX edycję  akcji „Góra Grosza",  organizowaną przez Towarzystwo "Nasz Dom". W dniach 26 listopada 2018r. – 2 stycznia 2019r. Samorząd Uczniowski przeprowadził kolejną zbiórkę monet.

Podczas tegorocznej akcji uczniowie zbierali  drobne monety, by następnie przekazać je na pomoc dzieciom, które z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnej rodzinie. Akcja pozwala uświadomić naszym uczniom, że oddając choćby jeden grosz można przyczynić się do zrealizowania wielkich czynów na rzecz dzieci znajdujących się w trudnej sytuacji rodzinnej. Łącząc wspólnie siły pokazaliśmy, że ta pomoc jest realna i możliwa. Dzięki zaangażowaniu społeczności szkolnej udało się nam zebrać w sumie 222,03 zł. Dziękujemy!!!