Andrzejki w OP

—  —"Andrzeju, Andrzeju, ty nasz dobrodzieju, swoją wolę okaż i przyszłość nam pokaż!"

W dniu 30 listopada do oddziału przedszkolnego OP  przybyły trzy wróżki: Esmeralda z Czarnej Góry, Śpiąca Królewna z Wróżkolandii i Czarodziejka Laura z Łysej Góry. Przywiozły czarodziejską kulę, by powróżyć dzieciom, co wydarzy się w najbliższej przyszłości. Tradycyjne zabawy i wróżby sprawiły przedszkolakom  wiele radości. Z uśmiechem na twarzy poznawały imiona wybranków swojego serca oraz swoje przyszłe zawody. Sprawdziły, jakie prezenty otrzymają pod choinkę. Wspólnie z wróżkami bawiły się i śpiewały. Na ile  czary okażą się prawdziwe zobaczymy już za kilkanaście lat. Dziękujemy wróżkom: Ani Dawid, Kindze Pikiel i Marcie Ścisłowskiej za wspaniałą zabawę, profesjonalizm  i życzymy  wielu ciekawych pomysłów w przyszłości.