Wystrój klas przez uczniów na stulecie odzyskania niepodległości przez Polskę

Uczniowie z poszczególnych klas przygotowali dekoracje sal dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę, a tym samym wzięli udział w zaplanowanym z tej okazji konkursie.

Komisja konkursowa po obejrzeniu biało -czerwonych dekoracji klas przygotowanych przez uczniów postanowiła przyznać w dniu 14 listopada 2018 r. (środa) wszystkim uczniom Immunitet (zwolnienie z odpowiedzi ustnych; ale nie zwalnia uczniów z  kartkówek, prac klasowych i domowych).  Dekoracje były bardzo piękne, pomysłowe i oryginalne - GRATULUJEMY !!!

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim klasom za zaangażowanie i godne uczczenie tak ważnej w dziejach państwa polskiego rocznicy!