LEKCJA HISTORII W KLASACH CZWARTYCH: „Polscy bohaterowie"

— Uczniowie klasy IV A i IV B w ramach obchodów 100- rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę postanowili dokładniej poznać biografię wybitnych postaci historycznych, dzięki którym nasz kraj znowu pojawił się na mapie Europy po okresie niewoli.

Każdy uczeń miał za zadanie wyszukać informację o życiu i działalności jednego z bohaterów narodowych oraz zaprezentować zebrane informacje na forum klasy. Uczniowie przygotowali wspaniałe plakaty przedstawiające,  m. in. Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Józefa Hallera oraz wielu innych.  Różne materiały i techniki pracy pozwoliły na wykazanie się własnym talentem i inwencją twórczą. Wszystkim, którzy przyłączyli się do akcji dziękujemy.