Spotkanie koordynatorów działań w zakresie zastosowania TIK w ramach Międzyszkolnej Sieci Współpracy Nauczania w Radomsku

15.05.2018 r. godz. 14.30 w PSP nr 1 - spotkanie koordynatorów działań w zakresie zastosowania TIK w ramach rządowego programu Aktywna Tablica.

Uczestnicy:

– Jolanta Miazek PSP nr 6

– Michał Wolski PSP nr 5

– Joanna Grabna PSP nr 3

– Alicja Wyrfel - Grzegorczyk  PSP Kobiele Wielkie

– Katarzyna Gładkowska PSP Kobiele Wielkie

– Ewa Nowicka PSP nr 1

– Elżbieta Stępnicka PSP nr 7

- Kępa Maria PSP nr  4

- Joanna Marczak – Burzyńska PSP nr  4

- Wdowiak Marta PSP nr 9

Przebieg spotkania:

1. Omówienie postępów w realizacji programu rządowego „Aktywna tablica”.
      2. Omówienie sprawozdania podsumowującego realizację projektu „Aktywna tablica”
      3. Wymiana doświadczeń i dzielenie się spostrzeżeniami na temat realizacji projektu.
      4. Omówienie wpływu zastosowania TIK w szkołach na pracę nauczycieli i uczniów.
      5. Omówienie spostrzeżeń z u działu nauczycieli w lekcjach otwartych organizowanych w ramach współpracy  radomszczańskiej sieci szkół wykorzystujących TIK w nauczaniu.