Podsumowanie akcji SKW - „POMOC POGORZELCOM” i Podziękowania od Rodziny

—   Sukcesem zakończyliśmy kolejną, tym razem – lokalną akcję Szkolnego Klubu Wolontariusza „POMOC  POGORZELCOM”. Dzięki humanitarnemu zaangażowaniu uczniów naszej szkoły zebraliśmy dużą ilość produktów pierwszej potrzeby, które w dniu 12.05.2018 r. zostały ofiarowane potrzebującej rodzinie pogorzelców. Dziękujemy wszystkim, którym nie jest obojętny los poszkodowanych !!!

Informujemy, że

w dniu 04.06.2018r.  Dyrektor  Szkoły otrzymał podziękowania za pomoc, która została udzielona w ramach akcji POMOC POGORZELCOM.

Wszystkim uczniom, którzy zaangażowali się w pomoc poszkodowanej rodzinie przekazujemy SERDECZNE PODZIĘKOWANIA :)

WARTO POMAGAĆ!!!!!