Wycieczka

11 kwietnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w wycieczce wyjazdowej do Gigantów Mocy w Bełchatowie. Dzieci uczestniczyły w warsztatach edukacyjnych, na których nie tylko utrwaliły wiedzę na temat 4 pór roku, ale również wykonały pamiątkowe magnesy. Brały udział w projekcji filmów edukacyjnych, które nie tylko bawią, ale i uczą. Jednak największą atrakcją okazało się zwiedzanie ekspozycji, która w sposób multimedialny prezentuje proces powstawania węgla, wydobywania i wytwarzania energii elektrycznej z jego wykorzystaniem. Nasze ciekawskie przedszkolaki przeprowadzały doświadczenia z zakresu fizyki, eksperymentowali, spacerowali po dnie morza, odwiedzili las tropikalny. Była to dla nich nie lada przygoda.