Konkurs recytatorski w klasach I-III (RP).

5 kwietnia 2024 r. w naszej szkole, jak co roku odbył się kolejny konkurs recytatorski pt. „Poezja Jana Brzechwy” . Organizatorem konkursu, który jak zawsze cieszył się ogromną popularnością wśród wszystkich uczniów były wychowawczynie klas I – III, pani logopeda oraz Kierownik Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobielach Wielkich .

Celem konkursu recytatorskiego było:
- propagowanie piękna poezji,
- kształtowanie kultury żywego słowa oraz doskonalenie umiejętności recytatorskich,
- rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień dzieci,
- upowszechnianie kultury języka,
- aktywizowanie miłośników poezji.

W konkursie udział wzięli reprezentanci kl. I – III. Wiersze były ciekawe i barwnie zaprezentowane.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali upominki, które ufundowała Gminna Biblioteka Publiczna w Kobielach Wielkich. Gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów!!!