Podsumowanie XVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr"

W dniach 16.11 – 17.11.23 grupa 25 uczniów reprezentowała szkołę w XVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Informatycznego "Bóbr", w dwóch grupach wiekowych: Skrzaty (14 ucz.),  Benjamin (11 ucz). Głównym celem  było rozwianie myślenia algorytmicznego i komputacyjnego oraz popularyzacja posługiwania się technologią informacyjno-komunikacyjną. Uczestnicy mieli do rozwiązania 15 – 24 zadań ( w zależności od grupy wiekowej). Na starcie otrzymywali określona ilość punktów, określoną w regulaminie, którą mogli zwiększyć lub stracić, w zależności od udzielanych odpowiedzi.
W efekcie nie udało się osiągnięć znaczących wyników.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wysiłek i trud, w przygotowania oraz udział w konkursie.
Wyniki dostępne u pani A. Zięba