Brawo my!

Z radością informujemy, że wniosek złożony przez naszą szkołę w ramach Rządowego programu rozwijania szkolnej infrastruktury oraz kompetencji uczniów i nauczycieli w zakresie technologii informacyjno-komunikacyjnych na lata 2017-2019 – „Aktywna tablica” został rozpatrzony pozytywnie.

Pozyskaliśmy fundusze na zakupienie 2 zestawów interaktywnych. Każdy z nich składa się z tablicy interaktywnej, projektora i głośników. Otrzymaliśmy dofinansowanie w wysokości 11.200 zł. Pozostałą kwotę potrzebną do zakupienia zestawów, w wysokości 2.800 zł, stanowił wkład własny szkoły. Zakupiliśmy również 2 laptopy niezbędne do używania nowych tablic interaktywnych. Pomoce dydaktyczne zakupione w ramach programu są cennym narzędziem wspomagającym rozwijanie kompetencji informacyjno-komunikacyjnych uczniów, przyczyniają się do ich aktywnego uczestnictwa w zajęciach, a nauczycielom stwarzają możliwość podwyższenia jakości nauczania. 2 listopada 2017 r. zestawy zostały zamontowane w salach lekcyjnych nr 26 i nr 30. Uczniom klas: V A i V B życzymy ciekawych lekcji z zastosowaniem tablic interaktywnych i technologii informacyjno-komunikacyjnych! Z dumą stwierdzamy, że dzięki wspólnym wysiłkom: organu prowadzącego, dyrekcji, nauczycieli i rodziców wszystkie sale lekcyjne w naszej szkole są już wyposażone w zestawy interaktywne.

Brawo my! :)

Do koordynowania działań w ramach programu "Aktywna Tablica" oraz wspierania dyrektora  szkoły i nauczycieli  w zakresie stosowania TIK został powołany zespół e-koordynatorów w składzie:

p. Katarzyna Gładkowska

p. Alicja  Wyrfel-Grzegorczyk