Gminna Biblioteka Publiczna w Kobielach Wielkich zaprasza do udziału w akcji czytelniczej dla oddziałów przedszkolnych

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobielach Wielkich we współpracy z Publiczną Szkołą Podstawową w Kobielach Wielkich serdecznie zaprasza do udziału w akcji „Mała książka - wielki człowiek" Najmłodszych Przedszkolaków.

Książka „Krasnal w Krzywej Czapce” dla przedszkolaka to kolejna odsłona kampanii „Mała książka - wielki człowiek”, organizowanej przez Instytut Książki, realizowany jest w ramach ogólnopolskiej kampanii „Mała książka - wielki człowiek”,  do której dołączyła również Gminna Biblioteka Publiczna w Kobielach Wielkich.

Każde dziecko w wieku 3-5 lat(rocznik 2018 do 2020), które przyjdzie z rodzicem do Gminnej Biblioteki Publicznej w Kobielach Wielkich otrzyma bezpłatnie niezwykłą książkę „Krasnal w Krzywej Czapce”, przygotowaną specjalnie przez Instytut Książki.

Oprócz bezpłatnej książki, dzieci otrzymają także Kartę Małego Czytelnika. Za każdą wizytę w Bibliotece Publicznej każdy Mały Czytelnik dostanie naklejkę, a po uzbieraniu 10 otrzymuję imienny dyplom.

Dzięki akcji dziecko pozna ważne miejsce na czytelniczej mapie dzieciństwa (bibliotekę) i zostanie pełnoprawnym uczestnikiem życia kulturalnego. W Wyprawce znajdą coś dla siebie także rodzice – przygotowana dla nich broszura informacyjna przypomni o nieocenionej roli czytania w rozwoju ich dziecka oraz o rozmaitych korzyściach, wynikających z częstych odwiedzin biblioteki.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Gminna Biblioteka Publiczna w Kobielach Wielkich