ZBIÓRKA TALENCIAKÓW Z LIDLA

Nasza szkoła przystąpiła do akcji "Szkoły Pełne Talentów" organizowanej przez sieć sklepów Lidl. Celem akcji jest mobilizowanie Polaków do działania na rzecz lokalnych społeczności. Poprzez udział w akcji mamy możliwość pozyskania pomocy dla  szkoły. Akcja polega na przekazywaniu specjalnych kuponów "Talenciaków" na rzecz wybranej szkoły. "Talenciaki" otrzymujemy za zakupy w sklepach Lidl (za każde 50 zł wydane na zakupy zawierające minimum jeden owoc lub warzywo otrzymujemy jeden "Talenciak").  Aby przekazać zebrane "Talenciaki" naszej szkole można wejść na stronę szkoly.lidl.pl, wyszukać naszą szkołę i tam przepisać kod alfanumeryczny z "Talenciaka" lub zeskanować kod QR, który znajduje się na Talenciaku. Można też kupon otrzymany za zakupy przynieść do szkoły i wrzucić do specjalnych pudełek.