Dzień Dziecka w szkole (KŚ)

Dzień Dziecka stanowi jedno z sympatyczniejszych świąt w roku. Zostało ono uczczone również w naszej szkole. Oprócz licznych zabaw i konkursów uczniowie zmagali się w  zawodach sportowych, sprawdzając swoje siły w różnorodnych dyscyplinach. Ponadto, w zależności od wieku, uczniowie mieli możliwość obejrzenia inscenizacji baśni „Kot w butach” (klasy 0-3) oraz przedstawienia o charakterze profilaktycznym „Życie to nie Jamajka” (klasy 4-8). W rolę postaci bajkowych wcielili się przedstawiciele klasy VB, natomiast w przedstawieniu profilaktycznym brała udział młodzież z klasy 6A i 6B. Atrakcjami dnia było: poszukiwanie kodów QR ukrytych w zakamarkach szkoły, rozwiązywanie wakacyjnej krzyżówki oraz degustacja waty cukrowej.

Wszystkim uczniom składamy najserdeczniejsze życzenia.

Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem