Spotkanie integracyjne w GOKiS "Śpiewamy pieśni patriotyczne"

W związku ze zbliżającym się Świętem Niepodległości w dniu 8 listopada 2022r. grupa uczniów z klasy VB, VIA i VIB brała udział w wydarzeniu o charakterze integracyjno – patriotycznym „Śpiewamy pieśni patriotyczne”, które odbyło się w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Kobielach Wielkich. Spotkanie miało na celu integrację uczniów ze społecznością lokalną – Klubem Seniora oraz rozbudzanie postaw patriotycznych. Wspólnie, przy akompaniamencie akordeonu śpiewaliśmy polskie pieśni patriotyczne, a także hymn narodowy. Spotkanie zakończył słodki poczęstunek. Szczególne podziękowania kierujemy do pani kierownik GOKiS-u Ewy Strojnej za organizację spotkania oraz możliwość wspólnego spędzenia czasu. Dziękujemy również pani dyrektor naszej szkoły Ewie Kowalczyk za przybycie.

Kalina Ścigała – Kołodziej i Agnieszka Suszczyk- nauczyciele poloniści