Światowy Dzień Walki z AIDS

1 grudnia obchodzimy Światowy Dzień Walki z AIDS. Z tej okazji pragniemy zaprosić wszystkich do aktywnego uczestnictwa w projekcie edukacyjno-wychowawczym na temat chorób zakaźnych ze szczególnym uwzględnieniem AIDS "Wiedza kluczem do zdrowia". Działania projektowe obejmują uczniów kl. I-VIII . Zamieszczamy również szereg materiałów informacyjnych na temat AIDS i HIV, które zostały opracowane przez Krajowe Centrum ds. AIDS. W materiałach znajdziecie także link do filmu edukacyjnego na temat tej groźnej choroby.  Szczegóły informacji dotyczących projektu na plakacie i u organizatorów - p. A.Wyrfel-Grzegorczyk i p. A. Studniarek.