Zbiórka charytatywna - Wizyta Świętego Mikołaja na Kresach

Nasza szkoła bierze udział w akcji patriotyczno – charytatywnej „Święty Mikołaj na Kresach”, która pozwala, zwłaszcza najmłodszym uwierzyć w ludzką dobroć. Dzięki naszemu wsparciu na Kresy ma szansę zawitać Święty Mikołaj, przynosząc prezenty…

Uczniowie naszej szkoły do 08.11.2022r. będą prowadzić zbiórkę darów żywnościowych (kawa, herbata, cukier, sól, kasza, ryż, mąka, pieprz, makaron, konserwy, pasztety, itp.- żywność z długim terminem przydatności do spożycia), artykułów chemicznych (szampony, żele, pampersy, podpaski, pasty i szczoteczki do zębów, maszynki do golenia, itp.) przyborów szkolnych (zeszyty, kredki. Plasteliny, mazaki, długopisy, ołówki, plecaki, piórniki, pojemniki śniadaniowe, termosy, itp.) oraz słodyczy (czekolady, cukierki, batony, ciastka, żelki, lizaki, itp.)

Zebrane dary trafią za pośrednictwem wolontariuszy w znacznej części do Polaków na Ukrainie, zamieszkujących w obwodzie lwowskim oraz na Litwę do Ziemi Wileńskiej!