Projekt pt. "Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki” w kl. IIB

Klasa II B przystąpiła do realizacji  projektu pt. ,,Natalka i Antek w świecie wielkiej matematyki”, Moduł I - Matematyka na drodzeW dniu 11.10.2022 odbyły się zajęcia w oparciu o scenariusz i materiały zamieszczone w module. Uczniowie pod opieką wychowawcy spacerowali po najbliższej okolicy i wokół szkoły poszukując elementów matematycznych,  związanych z ruchem na drodze. Zajęcia były doskonałą okazją do przypomnienia ważnych zasad ruchu  drogowego, ze zwróceniem uwagi na to, że elementy matematyczne porządkują ruch i zapewniają bezpieczeństwo. Ponadto zajęcia na świeżym powietrzu  pozwoliły przećwiczyć umiejętności przechodzenia  przez ulicę.