Wyniki konkursu Mistrzostwa z tabliczki mnożenia w roku szkolnym 2022/2023

W konkursie matematycznym „Mistrzostwa w Tabliczce Mnożenia, w roku szkolnym 2022/2023” wzięło udział  16 uczniów klas IV-VIII. Wszyscy uczniowie świetnie poradzili sobie z wyzwaniem osiągając wysokie wyniki i napełnili swoje wirtualne skrzynie skarbami.
Zwycięscy, w dwóch grupach wiekowych IV-V i VI-VIII, otrzymali dyplomy uznania
Filip Czarnecki z Vb
i Piotr Pokora z VIb.

Ponadto trud i osiągnięcia zostały nagrodzone według uznania nauczycieli oceną lub plusami, oraz wpisem w e-dziennik, w uwagach.

Gratulujemy i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział!

Uczniowie, którzy przystąpili do konkursu w szkole on-line, otrzymali pin i pseudonimy, które wykorzystali logując się na stronie www.kahoot.it.
Po uruchomieniu quizu, każdy z uczestników otrzymywał pustą, wirtualną skrzynię, do której musiał uzbierać jak największą ilość skarbów. Skarby otrzymywali za poprawne wyniki z tabliczki mnożenia oraz za złapanie przelatujących klejnotów, uważając na „karne kości”. W rozgrywce uczestnicy musieli podać rozwiązania do 20 przykładów przygotowanych przez organizatorów z tabliczki mnożenia zapisanych w następujący sposób:  7*4 = ?, 56:8=?, 7*?=49.
Aplikacja automatycznie naliczała punkty i rezultat wyświetlał się na głównej tablicy (5 skrzyń z najlepszymi wynikami).
Na koniec wyłonieni zostali zwycięzcy z grupy uczniów IV-V i VI-VIII.