Wybory do SU na rok szkolny 2022/23 (DW)

Dnia 12.09.2022r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. Władysława Stanisława Reymonta odbyły się demokratyczne wybory na opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Bezstronna Komisja Wyborcza złożona z przedstawicieli uczniów klasy VIIIA przeprowadziła głosowanie oraz podliczyła głosy. Po przeprowadzeniu głosowania Komisja Wyborcza dokonała podliczenia głosów.
W wyniku głosowania
opiekunem Samorządu Uczniowskiego została Pani: Dorota Walas-Bugajska

Wybory do władz Samorządu Uczniowskiego odbyły się dnia 23.09.2022r. W głosowaniu brali udział wszyscy uczniowie obecni w tym dniu w szkole. Uczniowie dokonywali wyboru na specjalnie przygotowanych kartach wyborczych. Po przeprowadzeniu głosowania dokonano podliczenia głosów. Po przeprowadzeniu wyborów wyłoniono następujący skład zarządu Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2022/2023:

Przewodniczący: Piotr Rusin – 73 głosy

Zastępca: Klaudia Koch – 10 głosów

Skarbnik: Marlena Kościelniak – 8 głosów

Sekretarz: Marcel Chybowski – 7 głosów

Gratulujemy i życzymy dobrej współpracy
na rzecz społeczności szkolnej !