INFORMACJE  DLA RODZICÓW - 1 września 2022 r.

Zajęcia w oddziałach przedszkolnych: OP C (5-latki), OP D (4-latki), OP E (3-latki) i ZWP w dniu 1 września odbywają się zgodnie z planem.

OP E (3-latki) – sala nr 1 – P. Agnieszka Jakubowska
OP D (4-latki) – sala nr 2 – P. Iwona Szymczyk
OP C (5-latki) – sala nr 4 – P. Agnieszka Kulka
ZWP (grupa mieszana)– sala nr 3 – P. Żaneta Trzeciak, P. B. Misiak

Prosimy Rodziców, aby zarówno przy przyprowadzaniu, jak i przy odbieraniu dzieci wpisywali na listach wyłożonych na stoliku przy szatni godzinę przyjścia i godzinę wyjścia dziecka z przedszkola.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego dla uczniów klas I-VIII oraz dzieci z oddziałów przedszkolnych dla 6-latków; OP A i OP B odbędzie się w sali gimnastycznej o godz. 9.30, a następnie spotkania z wychowawcami klas w salach lekcyjnych.

Rodzice dzieci z oddziałów przedszkolnych OP A i OP B  oraz uczniów klas pierwszych w dniu 1 września mogą wejść z dziećmi do sal lekcyjnych na krótkie spotkanie z wychowawcami.

UWAGA!

Prosimy, aby uczniowie na uroczystość inauguracyjną przychodzili do szkoły nie wcześniej niż o godz. 9.20.
Świetlica szkolna w dniu 1 września pracuje od godz. 8.00 do godz. 14.00