PODSUMOWANIE KONKURSÓW JĘZYKOWYCH – GALA LAUREATÓW

Konkursy językowe:POLIGLOTA ROKU 2019 i Globetrotter -WRITE ASAP! rozstrzygnięte!!!

----------------------------------

Spośród 14 uczniów z klasy VIII oraz oddziałów gimnazjalnych IIIAG, IIIBG, rozwiązujących test gramatyczno – leksykalny z języka angielskiego, został wyłoniony zwycięzca – POLIGLOTA ROKU 2019!   Tytuł ten zdobył, uzyskawszy najwyższą ilość punktów uczeń oddziału IIIAG, Bartosz Rusin. Gratulujemy sukcesu i życzymy nieustającej pasji w rozwijaniu lingwistycznych umiejętności!

-----------------------------------

Konkurs międzyszkolny „Globetrotter -WRITE ASAP!”  rozstrzygnięty!!!

Spośród 17 uczestników tegoż konkursu – 10 uczniów z klas trzecich gimnazjalnych oraz 7 uczniów z PSP Orzechów, którym serdecznie dziękujemy ) wyłoniono 4  zwycięzców, których prace w języku angielskim w najwyższym stopniu spełniły następujące kryteria:

- umiejętność pełnego przekazania informacji,
- spójność i logika wypowiedzi,
- zakres i poprawność środków językowych.

Powinszowania dla zwycięzców!!!!

1. Julia Piszczała
  2.  Kacper Zbroja
  3. Bartosz Rusin

Wyróżnienie otrzymał uczeń klasy VIII PSP w Orzechowie – Witold Żuchowski. Brawo!!!

Gratulujemy imponujących Writing skills ;)), zachęcamy  do ich pogłębianiai życzymy nieustającej pasji  w rozwijaniu lingwistycznych umiejętności!!!

Organizator konkursu:  Jolanta Warcicka