Certyfikat za udział w kampanii "Bądź poszukiwaczem autorytetu"

Publiczna Szkoła Podstawowa im. Wł. St. Reymonta wzięła udział w ogólnopolskiej kampanii "Bądźmy poszukiwaczami Autorytetu". W ramach kampanii przeprowadzono zajęcia z uczniami, szkolenie dla nauczycieli oraz spotkanie informacyjne dla rodziców. Wszystkie podmioty szkoły tj. uczniowie, rodzice i nauczyciele poddani zostali badaniu ankietowemu, którego wyniki znajdują się w raporcie. Ciekawe scenariusze zajęć oraz pomoce dydaktyczne pozwoliły zwrócić uwagę społeczności szkolnej na problem związany z brakiem autorytetu wśród ludzi młodych i nie tylko. Kampania cieszyła się dużym zainteresowaniem a jej elementy będą wykorzystane w pracy profilaktyczno-wychowawczej szkoły."