Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy,Taty i Dziecka kl. IB

Dzień Mamy, Taty  i Dziecka to stała uroczystość wpisana w kalendarz imprez szkoły. 2 czerwca 2019r.  klasa I B spędziła go w plenerze organizując Piknik Rodzinny przy ognisku.
W godzinach popołudniowych spotkaliśmy się wszyscy w ustalonym wcześniej miejscu- w Wapienniku . Na początku dzieci popisywały się swoimi zdolnościami recytatorsko-wokalnymi. Po  występach wszyscy uczniowie wręczyli zebranym Rodzicom  laurki i drobne upominki z okazji ich święta. Po części oficjalnej nadszedł czas wesołych zabaw.  Wspólnie bawiliśmy się, biorąc udział w różnego rodzaju pląsach, konkursach i śpiewach. Następnie wszyscy piekli kiełbaski. Rodzice zorganizowali dla swoich pociech wspaniały  poczęstunek oraz wręczyli dzieciom upominki oraz dyplomy. Uroczystość przebiegała w miłej atmosferze.
Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie  i przygotowanie spotkania. Klasa I B z wychowawczynią.