Dzień Mamy,Taty i Dziecka w kl. IA - Piknik Rodzinny

31 maja 2019 r. w piątkowe popołudnie w świetlicy w Zrąbcu odbyła się uroczystości z okazji Dnia Mamy, Taty i Dziecka. Na zaproszenie dzieci przybyli na spotkanie niezwykli goście – Rodzice, dla których dzieci przygotowały z serca płynące życzenia oraz przedstawienia.

Odświętnie ubrane dzieci wyrażały miłość i wdzięczność swoim drogim Rodzicom poprzez występy artystyczne.

Po wspaniałych występach wszyscy uczniowie wręczyli Rodzicom laurki z okazji ich święta. Publiczność była zachwycona popisami dzieci, na twarzach zebranych matek i ojców malowało się wzruszenie, ale także duma ze swoich  pociech.

Po części oficjalnej rozpoczęła się ta, na którą najbardziej czekali nasi „Milusińscy” - czas wesołych zabaw i szaleństw. Rodzice zorganizowali gry i zabawy dla swoich pociech z udziałem animatorów oraz wspaniały  poczęstunek. Uroczystość przebiegała w miłej, ciepłej atmosferze. Cała uroczystość została uwieczniona na fotografiach – dzięki czemu wspaniała zabawa i niecodzienna atmosfera zostaną na długo w pamięci wszystkich uczestników.

Dziękujemy rodzicom za zaangażowanie  i przygotowanie spotkania. Klasa I A z wychowawczynią.