SZKOLNEY INTERDYSCYPLINARNY KONKURS WIEDZOWY W ROKU SZKOLNYM 2018/2019

05.06.12019 r przeprowadzony został  w naszej szkole  "Interdyscyplinarnego konkursu wiedzowego" w formie quizu Kahoot.  Organizatorami konkursu byli pani Agnieszka Zięba i pani Katarzyna Gładkowska. W konkursie wzięło udział 5 drużyn trzy osobowych. Zadanie uczniów polegało  na sprawnym i poprawnym zaznaczeniu odpowiedzi do pytań, które pojawiały się na tablicy interaktywnej na stronie Kahoot.  Czasna udzielenie odpowiedzi od 30s-60s. Po każdej rundzie pojawiało się podsumowanie - poprawna odpowiedź, rozkład zaznaczonych odpowiedzi oraz wyniki punktowe najlepszych drużyn.

WYNIKI KONKURSU:

I miejsce
  drużyna z kl.VIB w składzie  J. Piotr, P. Dziębor, A. Kowalczyk - wynik 12893 pkt.

II miejsce
  drużyna z kl.VII w składzie P. Szymczyk, K. Pikiel, I. Walczak - wynik 12181 pkt.

III miejsce
  drużyna z kl.VA w składzie J. Fałda, D. Jędrzejczyk, W. Nieznański- wynik 10143 pkt.