Konkurs ortograficzny dla kl. II-III

Tydzień  przed planowanym terminem wychowawca kl. IB - Pani Halina Gawlik i bibliotekarz szkolny - Pani Agnieszka Suszczyk ogłosiły konkurs ortograficzny dla uczniów kl. II-III. Konkurs składał się z dwóch etapów.             W I etapie wychowawcy kl. II-III przeprowadzili dyktando konkursowe, po którym wyłoniono 4 reprezentantów poszczególnej klasy. W II etapie uczestnicy pisali dyktando oraz rozwiązywali zadania ortograficzne                       o zróżnicowanym stopniu trudności dostosowanym dla obu klas. W dniu 20.05.2019r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu.

Oto wyniki konkursu:

Kl. II

I miejsce – Nikola Oziębała kl. IIA

Agata Nowak  kl. IIA

II miejsce – Jakub Pielucha kl. IIA

III miejsce – Piotr Pokora kl. IIB

Kl. III

I miejsce – Adrian Grządziel kl. III

II  miejsce – Nikola Zięba kl. III

III miejsce – Bartosz Magiera  kl. III

Gratulacje dla zwycięzców, którzy dzielnie zmagali się z ortograficznymi zagadkami i łamigówkami.