Zaproszenie do udziału w konkursie międzyszkolnym z języka angielskiego WRITE ASAP!

Zapraszamy uczniów  klas VII, VIII oraz IIIAG, IIIBG  do udziału w międzyszkolnym konkursie z języka angielskiego WRITE ASAP!  Konkurs odbędzie się w dniu 31.05. 2019 r, w Publicznej Szkole Podstawowej  im. Władysława Stanisława Reymonta w Kobielach Wielkich  (świetlica w budynku gimnazjum),  o godz. 9.20. Będzie trwał ok. 1 godziny lekcyjnej. Uczestnicy konkursu będą redagować wypowiedź pisemną (email), na wybrany 1 z 3 podanych tematów.

Wszelkich informacji udziela organizator konkursu, nauczyciel języka angielskiego, P. Jolanta Warcicka