Konkurs z języka angielskiego "English is fun!"

Wyniki konkursu z języka angielskiego "English is fun!"

Konkurs z języka angielskiego "Enlish is fun!" dla uczniów klas II i III został rozstrzygnięty.                                                                                                                                                                                                                                                                 Miejsce pierwsze zajęła Agata Nowak z kl. IIA oraz Klaudia Koch z kl. IIB.                                                                                                                                                                                                                                                                                                          Miejsce drugie zajęli: Olaf Pawełczak kl. IIB oraz Adrian Grządziel kl. III. Miejsce trzecie zajęła uczennica klasy IIB Zuzanna Zasada.                                                                                                                                                                         Zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody. Gratulujemy !!!!