Kawiarenka na rzecz POLSKIEJ AKCJI HUMANITARNEJ

— W dniach 22 i 23.05 2019 r. wolontariusze z naszej szkoły  (wraz z opiekunkami  Szkolnego Klubu Wolontariusza, P. Jolantą Warcicką  i P. Gabrielą Marciniak) zorganizowali kawiarenkę w celu pozyskania środków na rzecz POLSKIEJ AKCJI HUMANITARNEJ - KAMPANIA  NIOSĘ  POMOC. Dzięki wielkiemu zaangażowaniu osób odpowiedzialnych (zarówno wolontariuszy, jak i uczniów spoza SKW), przedsięwzięcie powiodło się po raz kolejny!

W naszą akcję charytatywną włączyły się koordynatorki projektu ogólnoszkolnego „W zdrowym ciele zdrowy duch”, P.Angelika Studniarek i P. Alicja Grzegorczyk. Dzięki ich inicjatywie w kawiarence znalazły się zdrowe przekąski: pyszne kolorowe sałatki, owoce, świeżo wyciskane soki, koktajle, warzywa. Zebraliśmy  kwotę 923,03 zł.! Pieniądze zostaną przekazane na konto POLSKIEJ AKCJI HUMANITARNEJ, której obecne działania obejmująIrak, Syrię, Ukrainę, Somalię, Sudan Południowy, Kenię, Jemen, Dżibuti, Wenezuelę. W naszych działaniach kierujemy się zasadą humanitaryzmu, która oznacza, że ludzkie cierpienie zawsze musi się spotkać z odpowiedzią.

Podziękowania dla Rodziców i kulinarnie uzdolnionych Wolontariuszy!

Więcej zdjęć w zakładce aktualności lub galerii