Podsumowanie konkursów SKO

W dniu 16 maja 2019 roku na apelu szkolnym SKO ,,Grosik” został podsumowany konkurs oszczędnego gospodarowania pieniędzmi w roku szkolnym 2018/2019. Mistrzem Oszczędnego gospodarowania pieniędzmi została uczennica klasy II A Kozłowska Oliwia. II miejsce zajęła uczennica klasy I A Nowak Zofia. Fundatorem nagród był Bank Spółdzielczy w Żytnie O/ w Kobielach Wielkich.

Na apelu został również podsumowany konkurs na hasła i przysłowia o oszczędzaniu. Nagrodzeni zostali: Anna Piotr ucz. kl. II A, Laura Witaszczyk ucz. kl. II A, Jakub Kujawski  ucz. kl. I B, Jakub Natkańczyk ucz. kl. I B oraz Nikola Oziębała ucz. kl. II A

Dziękujemy za zaangażowanie wszystkim uczestnikom konkursów,
a wyróżnionym uczniom gratulujemy!!!