Udział uczniów klas I - III w audycji umuzykalniającej "Bajeczki z muzycznej biblioteczki"

W dniu 10. 10. 2022r. uczniowie klas I - III uczestniczyli w audycji umuzykalniającej prowadzonej przez muzyków z Filharmonii Częstochowskiej. Tytuł tej audycji " Bajeczki z muzycznej biblioteczki". Podczas koncertu dzieci miały możliwość wysłuchania koncertu z udziałem: skrzypiec, wiolonczeli i trąbki. Wzięły również udział w muzycznym konkursie i ćwiczeniach słuchowych. Wysłuchały również z ciekawością i zainteresowaniem bajki o Szewczyku Dratewce. Wszyscy dobrze się bawili.
Mamy nadzieje, że występ muzyczny zachęci naszych uczniów do rozwijania talentów muzycznych ...