Pierwszy Dzień Wiosny kl. IB (AG)

Wiosna to najpiękniejsza pora roku. Kojarzy nam się z rozkwitającą przyrodą, ze słonecznym oddechem wiatru, z pierwszymi zielonymi pąkami pojawiającymi się na nagich gałęziach. Oto na naszych oczach budzi się do życia cały otaczający nas świat. 21 marca uczniowie klasy IB świętowali Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia, uczniowie przyszli ubrani w stroje w kolorach wiosennych oraz przynieśli swoje przybory szkolne w przedmiotach innych niż plecaki. Barwne ubrania wprowadziły wszystkich w pogodny nastrój. Uczniowie wykonali wspólnie wiosenny plakat. Wszyscy wykazali się talentem plastycznym. Następnie uczniowie popisali się swoimi zdolnościami wokalnymi, śpiewając wiosenne piosenki. Głównym celem zajęć była integracja uczniów.