Pierwszy Dzień Wiosny kl. IIA, IIIA

Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Uczniowie ubrali się na zielono oraz wykorzystali inny przedmiot niż plecak do przyniesienia przyborów szkolnych.                             21 marca uczniowie klasy II A i III A zgodnie z tradycją pożegnali zimę i powitali upragnioną wiosnę.                                                   Ten dzień rozpoczęliśmy od wycieczki do pizzerii "Bazylia", gdzie każdy uczeń mógł stworzyć swoją autorską pizzę z indywidualnym doborem dodatków. Uczniowie brali czynny udział w całym procesie wypieku pizzy. Wracając, zatrzymaliśmy się w miejscowym parku. Poszliśmy na spacer, podczas którego mogliśmy pożegnać zimę i powitać wiosnę. Dzieci maszerowały w wiosennym pochodzie z Marzanną , przygotowaną samodzielnie przez uczniów. Jesteśmy pewni, że starania naszych uczniów sprawią, iż Wiosna zawita do nas na dobre.