Dzień Kobiet – święto wszystkich Pań

Kobieta, osoba tajemnicza, nieodgadniona, muza  i natchnienie poetów, opiekunka domowego ogniska, matka, córka, siostra, dziewczynka – jednym słowem osoba o wielu twarzach i talentach.

Aby podziękować i docenić starania wszystkich kobiet, w zabawny i nietuzinkowy sposób uczniowie klasy VI a i VII a uczcili święto kobiet niebanalnym przedstawieniem artystycznym. Program obejmował fragmenty liryki Juliana Tuwima oraz scenki humorystyczne z kobietą w roli głównej. Ponadto przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego wręczyli kwiaty dla Pań oraz słodycze dla wszystkich dziewcząt.

Wszystkim Paniom jeszcze raz składamy serdeczne życzenia, jednocześnie żywimy nadzieję, że ich starania doceniane będą nie tylko 8 marca!