Cykl audycji w radiowęźle

Cykl audycji w radiowęźle szkolnym poświęcony odzyskaniu niepodległości przez Polskę i sylwetkom wybitnych Polaków, pt. ,,Ludzie Niepodległości".

W listopadzie 2018 roku obchodzimy setną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, w związku z tym wydarzeniem rozpoczęliśmy cykl audycji w radiowęźle szkolnym poświęconych sylwetkom znanych postaci historycznych, m.in. Józefa Piłsudskiego, Romana Dmowskiego, Ignacego Jana Paderewskiego, Władysława Grabskiego, czy Wojciecha Korfantego, którzy udowodnili swoją postawa, iż dobro Ojczyzny jest dla ich najważniejsze i przyczynili się do odzyskania niepodległości przez Polskę po 123 latach niewoli.