Konkurs na palmy wielkanocne

Konkurs na ,,Najładniejszą palmę'' odbył się w dniach: 18 - 22 marca 2024 r. W konkursie brało udział 34 uczniów z klas: I - IV.
Organizator: Jadwiga Kowalska

I miejsce zajęli uczniowie:
Kleszczewska Aleksandra kl. IB, Chącia Antonina kl. IA, Fałda Maja kl. IIA, Nicpoń Zofia kl. IIA,  Kanafa Michalina kl. IIA, Cieślik Filip kl. IIA, Dyktyński Filip kl. IIA, Błasiak Nina kl. IIIB, Staryga Maja kl. IIIB, Kołodziej Bartosz kl. IVA, Cudak Lena kl. IVB, Placzyńska Lena kl. IVB, Olborski Igor kl. IVB, Kujawski Wiktor kl. IVB.

II miejsce: Woźnicka Natalia kl. IA, Kozłowski Alan kl. IA, Kozłowski Natan kl. IA, Jurek Zuzanna kl. IA, Trzeciak Zofia kl. IB, Studniarek Marta kl. IIA, Wosińska Lena kl. IIA, Pokora Lilianna kl. IIA, Kołodziej Szymon kl. IIIB, Deszcz Klaudia kl. IVA, Janusiak Kacper kl. IVA.

III miejsce: Bobrzyńska Nadia kl. IA, Marek Zofia kl. IB, Wiśniewska Zuzanna kl. IB, Tadeusiak Maja kl. IIA, Krakowiak Fabian kl. IVA, Bracki Jakub kl. IVA, Bużek Wojciech  kl. IVA, Sikorski Szymon kl. IVA.

Uczniowie, którzy zajęli : I, II, III miejsce otrzymają nagrody.