Dzień Mamy i Taty w klasie IIA (HG)

Dzień Mamy i Taty jest jednym z najpiękniejszych świąt w roku, pełnym miłych życzeń i kwiatów, będących wyrazem miłości               i szacunku dla rodziców. Uczniowie klasy II  A także postanowili w szczególny sposób uczcić to święto, dlatego też15 czerwca               w świetlicy miejscowości Zrąbiec odbyła się akademia z okazji Dnia Mamy i Taty. Część artystyczną otworzył montaż słowno- muzyczny  przygotowany przez uczniów klasy  II A. Na zakończenie uczniowie zatańczyli do piosenki,, Beyby Shark".            Następnie rodzice wysłuchali życzeń. Odbył się konkurs dla rodziców polegający na odnalezieniu portretu narysowanego przez dzieci.   Po występach  uczniowie wręczyli swoim Rodzicom własnoręcznie wykonane upominki prosto z serca, a następnie wszyscy wspólnie udali się na poczęstunek przygotowany przez rodziców. Uroczystość przebiegła w miłej i ciepłej atmosferze i na pewno na długo zapadnie w pamięci dzieci i rodziców. Dziękujemy serdecznie za przybycie i zaangażowanie.
Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i wszelkiej pomyślności!