Jesienny pokaz mody w OPA I OPB

13 października zerówkowicze zaprezentowały najnowszą kolekcję jesiennych strojów, które zaprojektowały i przygotowały wspólnie z rodzicami. Przedszkolaki niczym prawdziwe modelki i modele przechadzały się w rytmie muzyki na przygotowanym przez panie wybiegu. Dzieci dołożyły wszelkich starań, aby ten dzień był wyjątkowy – zaprezentowały krótki repertuar, przygotowany specjalnie dla zaproszonych gości.  Zaprezentowane stroje były kolorowe, pomysłowe, ozdobione naturalnymi darami jesieni (kolorowymi listkami, jarzębiną, kasztanami itp.). Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie się w przygotowanie strojów, w których dzieci prezentowały się fantastycznie.