SPOT MSWIA SKIEROWANY DO RODZICÓW

Zachęcamy wszystkich Rodziców do obejrzenia spotu przygotowanego przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji w ramach realizacji "Programu ograniczania przestępczości i aspołecznych zachowań Razem Bezpieczniej im. Władysława Stasiaka na lata 2018-2020".
„Hejt ukrywa się pod maską nienawiści, kompromitowania, obrażania, znęcania się i dręczenia. I teraz uważaj: Twoje dziecko może być ich ofiarą. Albo sprawcą”.

Powyższe słowa pochodzą ze spotu, którego głównym celem jest uświadomienie Rodziców, jak ważna jest uwaga skierowana na dziecko oraz zdrowa kontrola i szczera rozmowa. W spocie pojawią się również ważne numery telefonów i adresy stron internetowych, które wspomogą rodzica w problemach wychowawczych:

www.liniadzieciom.pl

Telefony zaufania:
800 080 222 – całodobowa bezpłatna infolinia dla dzieci, młodzieży, rodziców i pedagogów
800 121 212 – dziecięcy telefon zaufania Rzecznika Praw Dziecka
116 111 – telefon zaufania dla dzieci i młodzieży www.razembezpieczniej.mswia.gov.pl

Materiał znajduje się pod linkiem: https://bit.ly/3ln7xqc