Egzamin praktyczny na kartę rowerową

Dnia 6 czerwca 2019r. odbył się w naszej szkole egzamin praktyczny na kartę rowerową. 35 uczniów z klas czwartych pod okiem Pana Policjanta zaliczało jazdę na rowerze. Część praktyczna stanowiła szczególne wyzwanie. Wymagała dużej koncentracji uwagi i sprawności fizycznej oraz zachowania równowagi.

Wcześniej uczniowie musieli wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu przepisów ruchu drogowego dotyczących poruszania się pieszych i rowerzystów po drogach publicznych, obsługi roweru oraz I pomocy. Wszyscy zdający uczniowie są bardzo zadowoleni, że niedługo staną się pełnoprawnymi rowerzystami. Życzymy im bezpiecznej jazdy.

Więcej zdjęć w zakładce "Aktualności"